Privatumo ir slapukų politika

Šis privatumo politikos aprašymas nurodo, kaip UAB Lithuanian tours gauna, naudoja ir saugo informaciją, kurią Jūs pateikiate mums, kai susisiekiate su mumis.
UAB Lithuanian Tours Lietuvos kelionių organizatorius, įsikūręs Vilniuje, Šeimyniškių 18. ELIT Events Baltic yra registruotas Lithuanian Tours prekės ženklas.
Lithuanian Tours įsipareigoja užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą. Jei mes iš Jūsų prašysime kokių nors duomenų, mes užtikriname, kad juos naudosime tik Jūsų užsakymams vykdyti ir tik laikantis Asmens duomenų apsaugos direktyvos nuostatų.


Kaip mes renkame informaciją apie Jus?
Mes renkame informaciją apie jus tada, kai Jūs kreipiatės į mus, klausdami apie mūsų teikiamas paslaugas.


Kaip mes naudosime gautą informaciją apie Jus?
Mes renkame informaciją apie Jus, siekdami tvarkyti Jūsų kelionės užsakymą ir užtikrinti, kad Jūsų užsakomos paslaugos būtų suteikiamos laiku ir tiksliai. Ši veikla reikalauja perduoti kai kuriuos Jūsų duomenis atitinkamiems mūsų paslaugų tiekėjams – viešbučiams, transporto kompanijoms ir pan. Taip pat turėdami Jūsų patektą asmeninę informaciją mes galime pasiūlyti pasinaudoti Jus dominančiomis paslaugomis ateityje.
Mes imsimės visų reikiamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugoti Jūsų duomenis nuo neteisėto naudojimo tokių kaip atsitiktinis duomenų praradimas ar jų sunaikinimas. Lithuanian Tours niekada nesidalins Jūsų duomenimis marketingo tikslais. Tvarkydami Jūsų užsakymą mes galime patekti Jūsų duomenis finansų institucijoms and valstybės įstaigoms, jei tai reikalaujama įstatyminės bazės.
Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi, naudojami ir kitais būdais tvarkomi Lietuvoje arba kitose šalyse, jei to reikalauja Jūsų užsakymų įgyvendinimas. Iš Lithuanian tours Jūsų duomenys gali būti perduoti tiekėjams Lietuvoje ir kitose šalyse griežtai tik Jūsų užsakymo apimtyje ir tik tie duomenys, kurie yra būtinai reikalingi tiekėjams, kad tinkamai suteiktų Jums reikalingas paslaugas. Vienintelė išlyga teikiant asmens duomenis gali būti įstatymų reikalavimai.


Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas
Yra keletas priežasčių, dėl kurių Jūsų Jūsų sutikimas: mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis marketingo tikslais:
Sutartis: kai mes Jūsų užsakymu organizuojame keliones ar teikiame kitas turizmo paslaugas Jums arba Jūsų klientams. Šiuo atveju mes, vadovaudamiesi įstatymų reikalavimu kai kuriuos Jūsų duomenis saugome iki 10 metų po to kai mūsų paslaugos buvo suteiktos.
Įstatyminiai įpareigojimai: kai kuriais įstatymo numatytais atvejais mes privalome perduoti asmens duomenis valstybės istitucijoms. Dėl šių užduočių kai kuriuos duomenis privalome saugoti iki 10 metų.
Teisėtas interesas: mes naudojame asmens duomenis mūsų įmonės veiklai vykdyti, tačiau mūsų teisėtas interesas nėra viršesnis už Jūsų teisę į privatumą.
Jūsų sutikimas: Kai kuriais asmens duomenų tvarkymo atvejais mes vadovaujamės Jūsų sutikimu. Jūs bet kuriuo momentu galite atsisakyti savo sutikimo informuodami mus el. paštu į adresą contact@lithuaniantours.com.


Jūsų informacijos pasiekiamumas
Jūs turite teisę gauti visų mūsų tvarkomų Jūsų duomenų kopiją. Jei Jūs norite gaiti visus arba dalį duomenų, kuriuos mes tvarkome, prašome rašyti mums el. paštu contact@lithuaniantours.com arba į mūsų įmonę Lithuanian tours, Šeimyniškių 18, 09312 Vilnius. Mes siekiame, kad informacija apie Jus būtų tiksli ir tik tos apimties, kuri būtina mūsų įmonės veiklai. Jūs bet kada galite su mumis susisiekti ir patikslinti informaciją, jei esate tikri, kad ių informacija yra klaidinga.


Slapukai
Slapukai yra mažos bylos, kurios yra įrašomos į Jūsų kompiuterį, kai Jūs naršote mūsų interneto svetainę. Šios bylos padeda mums analizuoti mūsų svetainės lankomumą, o taip pat atpažinti Jus, kai Jūs pakartotinai lankotės mūsų svetainėje. Slapukuose kaupiama informacija padeda svetainei prisitaikyti prie Jūsų prioritetų, mėgiamų svetainės puslapių ir pan.
Jūs galite pasirinkti priimti arba atsisakyti slapukų. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet Jūs bet kada galite pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų Jūsų kompiuteryje arba ištrinti jau esančius slapukus.


Mūsų privatumo politikos pakeitimai
Mes peržiūrime savo privatumo politiką keičiantis įstatyminei bazei ir kitiems reikalavimams. Pakeitimai bus pateikiami mūsų įmonės interneto svetainėse. Ši privatumo politika buvo paskutinį kartą atnaujinta 2018 gegužės 25 d.


Kaip su mumis susisiekti?
Jei turite klausimų apie Lithuanian tours privatumo politiką arba apie informaciją apie Jus, kurią mes tvarkome, susisiekite su mumis  el. paštu contact@lithuaniantours.com , mūsų įmonės adresu Lithuanian tours, Šeimyniškių 18, 09312 Vilnius arba telefonu 8 5 272 41 63.